BITCOIN UDERZA W MASYWNĄ ŚCIANĘ SPRZEDAŻY 1.350 BTC; OTO DLACZEGO KUPUJĄCY NIE ZŁAMIĄ JEJ

Bitcoin widział w ciągu ostatnich kilku godzin hartowany wzrost, który pojawił się wraz ze wzrostem na rynku akcji.
Ten ruch w górę niewiele zmienił jej techniczną siłę, ponieważ nadal pozostaje ona kwadratowa w swoim długoletnim zasięgu handlowym.
Ten ruch poprowadził ją również pod masywną ścianą sprzedaży na Binance, która może spowolnić wznoszenie się kryptoflory i powstrzymać ją przed nadaniem jej zauważalnego rozmachu.
Istnieje kilka prostych powodów podanych ostatnio przez jednego z analityków, które sugerują, że Bitcoin nie przekroczy tego oporu w najbliższym czasie.
Bitcoin sprawił, że zagregowany rynek krypto walutowy stał się dziś wyższy. Po tym, jak w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni handlował bocznie około 9.200 dolarów, krypto od tego czasu wzrosło do 9.500 dolarów.

Pęd ten uległ spowolnieniu, gdy krypto osiągnęło swój obecny poziom cen, co wydaje się być wynikiem ogromnej ściany sprzedaży ustanowionej tuż powyżej jego obecnej ceny.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Jeśli wieloryb, który utworzył tę ścianę, nie usunie jej, albo kupujący nie nabiorą ogromnego rozmachu, to jest mało prawdopodobne, że łatwo ją pokonać.

Wydaje się również, że istnieje kilka kluczowych czynników, które sygnalizują, że Bitcoin z pewnością dostrzeże dalsze, krótkoterminowe minusy.

BITCOIN OSIĄGA POZIOM OPORU KLUCZOWEGO PO NOCNYM UPSWINGU

Po konsolidacji około 9.200 dolarów w ciągu ostatnich kilku dni, kupujący Bitcoin wydaje się, że zdobyli przewagę nad sprzedającymi, ponieważ popychają kryptonim benchmarku w kierunku jego kluczowego oporu w środku 9.000 dolarów regionu.

W czasie, gdy pisaliśmy, Bitcoin handluje nieco poniżej 1% przy obecnej cenie 9 450 dolarów. Popchnęła ona aż do 9.500 dolarów wcześniej, ale od tego czasu została obniżona przez silną presję sprzedaży.

Należy zauważyć, że wzrost BTC zakończył się, gdy tylko Bitcoin osiągnął potężną ścianę sprzedaży 1.350 Bitcoinów, która została wzniesiona na Binance po cenie 9.450 dolarów.

Mówił o tym jeden z traderów, zauważając, że jest to jedna z większych ścian sprzedaży, którą zauważył od jakiegoś czasu.

„1350 BTC Binance sell wall. Jeden z większych sprzedaje ‚dostrzeżone‘ w ciągu jakiegoś czasu“, powiedział.

TE TRZY CZYNNIKI SYGNALIZUJŠ BTC JEST ZOBOWIŠZANY WIDZIEĆ DALEJ W DÓŁ

Istnieje kilka czynników, które sygnalizują, że Bitcoin nie będzie w stanie złamać się powyżej tego obszaru o dużym oporze.

Inny popularny analityk kryptokurrency mówił o Immediate Edge tych czynnikach w ostatnim tweecie, wyjaśniając, że BTC tworzy zaokrągloną górną formację, obserwuje ogromny wzrost presji sprzedaży i pozostaje poniżej lokalnego punktu kontroli.

„Jeśli jestem szczery z samym sobą, to muszę przyznać, że wygląda to niedźwiedzie. Zaokrąglona formacja górna, tak jak w lutym. Sell volume > buy volume. Poniżej lokalnego POC.“

Posted in Ethereum